Aplikacje iPhone dla biznesu

Użytkownicy iPhone’ów mogą cieszyć się różnymi aplikacjami, wspierającymi prowadzenie własnego biznesu. Ich pozytywnym aspektem jest to, że są one darmowe. Osoby poszukujące pomocy w udostępnianiu plików, tworzeniu wirtualnych spotkań czy dokonywania analizy danych mogą być zadowolone. Oto kilka propozycji aplikacji, ułatwiających przede wszystkim życie zawodowe i nie tylko.

Najciekawsze propozycje

Aplikacja Roambi pomaga w przetwarzaniu danych, wizualizacji raportów. Występuje w niej możliwość połączenia z takimi programami jak Excel, Salesforce.com, Web Intelligence oraz Crystal Reports. Box.net to kolejna aplikacja, która umożliwia udostępnianie plików. To świetna alternatywa dla miłośników SharePoint. Aplikacja ta jest również możliwa do skorzystania przez posiadaczy telefonów BlackBerry. Można w niej bez żadnych problemów udostępniać dane, prowadzić współpracę pomiędzy współzatrudnionymi poprzez możliwość komentowania, zapisywania projektów i przydzielania zadań. Występuje w niej także opcja przeszukania plików, które zostały już udostępnione. Świetnym narzędziem konferencyjnym jest aplikacja Fuze Meeting. Pozwala ona na zorganizowanie spotkania online bez konieczności zmiany miejsca przebywania. To bezpłatna możliwość zorganizowania meetingu online. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wizytówek jest aplikacja Bump. Jest ona przydatna nie tylko w biznesie, ale także i w codziennym życiu. Przekaz informacji polega na zetknięciu się telefonów, po wcześniejszym zaznaczeniu danych do udostępnienia. Wielu użytkowników tej aplikacji czerpie ogromną radość z korzystania z niej.

Aplikacje iPhone dla biznesu

Inne aplikacje iPhone’a

Doskonałą pomocą do kontrolowania własnych wydatków jest aplikacja iXpenselt, jej przydatna forma jest bezpłatną opcją. Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste i przejrzyste. Wydatki przedstawiane są w formie streszczeń, wykresów czy list. Występuje możliwość eksportowania danych i wysłanie ich mailem w formacie HTML lub CSV. Osoby, potrzebujące pomocy w zarządzaniu zadaniami powinny skorzystać z aplikacji Things. Do ciekawych aplikacji iPhone’a należą także FreshBooks, Yammer oraz SalesForce Mobile.