Osocze bogatopłytkowe Gliwice

Usługa osocze bogatopłytkowe Gliwice to często wybierany sposób na wygładzenie zmarszczek na całej twarzy oraz szyi. Potoczną nazwą jest wampirzy lifting, gdyż substancja powstaje na bazie krwi osoby zgłaszającej się na zabieg. Dzięki wstrzykiwaniu osocza bogatopłytkowego skóra się regeneruje i wygładza, co z pewnością zostanie docenione przez Panie w każdym wieku.

Osocze bogatopłytkowe Gliwice

Wskazania do zastosowania osocza bogatopłytkowego

Generalnie osocze bogatopłytkowe Gliwice można zastosować na każdym obszarze skóry, który tego wymaga. Głównymi przesłankami uzasadniającymi przydatność tego zabiegu są między innymi blizny po trądziku, rozstępy, słaba kondycja włosów, czy poszarzała skóra. Ponadto substancja w postaci osocza bogatopłytkowego przyspiesza wszelkie procesy regeneracyjne. Przed udaniem się na zabieg wstrzyknięcia osocza bogatopłytkowego w Gliwicach lub innym mieście zaleca się rezygnację z przyjmowania leków mających wpływ na krzepnięcie krwi. Właściwie to jest w tym przypadku najważniejsze, nie ma więc potrzeby przeprowadzania specjalnych przygotowań. Pierwszym etapem jest pobrania krwi z żyły, podczas jej wirowania wytwarza się osocze bogatopłytkowe. Tak przygotowaną ciecz wstrzykuje się w określone miejsca, po zabiegu mogą uwidocznić się obrzęki i zaczerwienienia. Jednak nie są one zagrożeniem ani dla zdrowia, ani dla życia – po kilku dniach znikają. Gabinety medycyny estetycznej, takie jak Dermapoint dbają o komfort swoich pacjentów, dlatego aplikowany jest specjalny krem znieczulający minimalizujący bolesność. Rekonwalescencja trwa zaledwie kilka dni, podczas niej powinno się unikać wychodzenia na słońce oraz korzystania z saun oraz basenów.

Osocze bogatopłytkowe Gliwice – czy warto?

Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, jak najbardziej warto poddać się zabiegowi wstrzykiwania osocza bogatopłytkowego. Jednak w tym celu należy udać się do profesjonalnych placówek, takich jak Dermapoint, gdzie można być spokojnym o swoje bezpieczeństwo i wygląd. Osocze bogatopłytkowe Gliwice to przede wszystkim zabieg poprawiający gęstość, napięcie, kolor i gęstość skóry, na czym zależy wielu kobietom w każdym wieku. Pierwsze efekty są widoczne już po upływie kilkunastu dni, co jest kolejną zaletą, która nie dotyczy wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. Specjaliści, którzy zajmują się wstrzykiwaniem osocza bogatopłytkowego są zgodni, co do tego, że czas widoczności efektów może się czasami przedłużyć. Wiele zależy bowiem od jakości powstałego osocza bogatopłytkowego. Jednak dobrą wiadomością jest to, że wystarczający jest jeden zabieg, nie ma potrzeby powtarzania go w przyszłości. Metoda poprawy wyglądu skóry przy pomocy osocza bogatopłytkowego jest jedną z najlepiej przebadanych i tym samym bezpiecznych. Świadczy o tym choćby fakt, że materiał jest pobierany od bezpośrednio od pacjenta, czyli wykluczone są wszystkie ewentualne alergie i niezgodności tkankowe. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzanie zabiegów nawet u osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry i borykające się z alergiami o różnym podłożu.