Jak ważne dla zdrowia kobiet są ćwiczenia mięśni Kegla?

Kulki gejszy to gadżet o skojarzeniu głównie erotycznym. Kulki gejszy mają jednak cudowne działanie o charakterze zdrowotnym – nie tylko poprawiają nasze życie erotyczne, ale dzięki stymulacji mięśni dna miednicy, ułatwiają kobietom ćwiczenie mięśni Kegla, szczególnie ważnych dla zdrowia intymnego.

Na ratunek kobietom i ich intymnym problemom

Osoby, które używają kulek gejszy, podkreślają, że to doskonały gadżet do ćwiczeń mięśni dna miednicy. Jest to zespół 14 mięśni przeplatanych nerwami. Otaczają one cewkę moczową, pochwę i odbyt. Stabilizują kręgosłup, a przede wszystkim stanowią podporę dla całego narządu rodnego i trzewi. Stąd coraz większa popularyzacja ćwiczeń mięśni Kegla wśród kobiet w ciąży. W pierwszej połowie XX wieku podstawy rehabilitacji mięśni łonowo –guziczkowych, czyli właśnie mięśni Kegla, opracował amerykański ginekolog Arnold Kegel. To właśnie dzięki jego pracy miliony kobiet na świecie są dziś świadome, jak ważne jest dbać o nasze zdrowie i udane życie erotyczne przez odpowiednie do tego ćwiczenia. Ćwiczenia mięśni Kegla polegają na rytmicznym zaciskaniu i rozluźnianiu mięśni, co powoduje ich wzmocnienie i poprawia elastyczność. Rozpowszechnione zostały w terapii kobiet mających schorzenia układu moczowego, a do ćwiczeń tych wykorzystywano kulki gejszy, używane niegdyś w Japonii w celu wzbogacenia życia erotycznego.

Dlaczego tak ważne jest dla kobiet ćwiczenie mięśni Kegla?

Kulki gejszy pomagają utrzymać mięśnie dnia miednicy w odpowiedniej formie. Mięśnie te odpowiedzialne są za utrzymanie macicy we właściwym położeniu, kontrolują pęcherz, a ich dobra kondycja wpływa też znacząco na jakość naszego życia seksualnego. Sprawne funkcjonowanie mięśni dna miednicy jest bardzo ważne dla wszystkich kobiet, szczególnie tych w ciąży, ale tak naprawdę każda kobieta powinna zdawać sobie sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywają one w naszym codziennym życiu. Ich zaniedbanie wiąże się z uciążliwymi schorzeniami intymnymi, o których często wstydzimy się rozmawiać. Utrudnia również powrót do formy po ciąży i odzyskanie satysfakcji ze stosunków seksualnych. Pierwszym objawem osłabienia mięśni Kegla jest nietrzymanie moczu, a sygnałem alarmującym powinno być nawet sporadycznie popuszczanie niewielkiej ilości, np. w trakcie kichnięcia.

Jak ważne dla zdrowia kobiet są ćwiczenia mięśni Kegla?

Niezbędny gadżet dla każdej świadomej kobiety

Kulki gejszy są więc wartościowym przyjacielem każdej kobiety. Kulki dopochwowe dostępne na PlumBum.com.pl to przeznaczone do codziennych ćwiczeń gadżety, które docenią wszystkie dbające o zdrowe ciało kobiety, kobiety pragnące zachować udane życie erotyczne oraz zdrowie intymne. PlumBum to pierwsza polska marka akcesoriów intymnych stworzonych z myślą o świadomych swojego ciała i potrzeb kobietach. Przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku. Pomagają przeciwdziałać wiotczeniu mięśni dna miednicy i poprawiają doznania seksualne. Kobietom w ciąży pomagają przygotować mięsnie krocza do porodu oraz zapewniają szybsze przywrócenie odpowiedniego napięcia mięśni po porodzie. Dla starszych kobiet będą nieocenionym pomocnikiem w leczeniu nietrzymania moczu i pozwalają dłużej cieszyć się swoją seksualnością. Ich aplikacja oraz utrzymanie w czystości nie sprawiają żadnych problemów. Kulki gejszy PlumBum to doskonała domowa intymna siłownia!