Najbliższe premiery kinowe

Końcówka roku 2017 zapowiada się niezwykle interesująco dla każdego miłośnika kina. Na ekranach pojawi się wtedy mnóstwo filmów, które zdecydowanie zasługują na uwagę. Nowych tytułów jest tak wiele, że właściwie każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesień 2017 będzie złotym okresem zwłaszcza dla fanów komiksów. Jednym z najgłośniejszych filmów tego okresu jest Thor: Ragnarok, którego premiera została zaplanowana na październik. W listopadzie do kin trafi również Liga Sprawiedliwości, w której każdy miłośnik DC Comics będzie mógł spotkać swojego ulubionego bohatera.

Najbliższe premiery kinowe

W październiku odbędą się również premiery kolejnych części znanych serii. Pierwszy tytuł to „Blade Runner 2049”, który będzie fantastyczną propozycją dla każdego fana klasyki. Następna propozycja to „Piła: Dziedzictwo”. Każdy miłośnik trzymającego w napięciu kina oraz legendarnej już serii powinien oczekiwać tej premiery z niecierpliwością.
Druga połowa roku 2017 niewątpliwie przyniesie mnóstwo radości każdemu kinomaniakowi. Odbędzie się wówczas parę naprawdę głośnych premier filmowych, wśród których każdy będzie mógł znaleźć coś ciekawego. Oprócz tego na ekrany trafią też inne, mniej głośne tytuły którymi zdecydowanie warto się zainteresować.