Komfortowe mieszkania na warszawskiej Ochocie

Każdy, kto szuka dla siebie nowego mieszkania ma pełne prawo do stawiania sporych wymagań. Decydując się na konkretną ofertę powinniśmy wiedzieć, że wydaje się pieniądze na coś rzeczywiście dobrego, co zagwarantuje nam w życiu codziennym odpowiedni poziom wygody. Inwestycja Active City na warszawskiej Ochocie to godna propozycja dla kogoś, kto naprawdę wiele oczekuje od wybieranego przez siebie mieszkania.
Inwestycja realizowana jest przez firmę deweloperską Longbridge, która znana jest z szeregu innych, w pełni udanych projektów tego typu. Przewiduje ona składający się z sześciu kondygnacji budynek mieszkalny, w którym znajduje się łącznie 128 mieszkań. Na piętrze budynku znajdują się też lokale usługowe.

Komfortowe mieszkania na warszawskiej Ochocie

Na uznanie zasługuje szczególnie wybór dostępnych tutaj mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 30 do 75 metrów kwadratowych. Zawsze stoją one na bardzo wysokim poziomie wykonania, przez co są w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.
Deweloper postarał się o zaprojektowanie faktycznie przyjaznej przestrzeni do codziennego funkcjonowania. Sama inwestycja położona jest w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Ulica Instalatorów na Ochocie to miejsce, z którego mamy łatwy dostęp do samego centrum Warszawy. Okolica oferuje także łatwy dostęp do wszystkich usług, jakich tylko możemy potrzebować w życiu codziennym. Jest ona równocześnie bardzo bezpieczna i wypełniona zielenią.

Jeśli kogoś interesują doskonałe mieszkania Ochota jest w chwili obecnej jedną z najlepszych części Warszawy do ich poszukiwania. Przykład osiedla Active City ukazuje, że można tutaj znaleźć mnóstwo atrakcyjnych ofert tego typu. Inwestycja ta  bez wątpienia może być zaliczona do najlepszych w całej Warszawie!