Ekspert finansowy z województwa pomorskiego

Kwestie dotyczące kredytu na zakup mieszkania czy budowę domu są niezwykle enigmatyczne. Są to bardzo poważne decyzje, więc muszą być podejmowane z odpowiednią rozwagą i spokojem. Wszystkie za i przeciw powinny być wnikliwie przemyślane. W takiej sytuacji osoba eksperta finansowego okazuje się być nieoceniona, gdyż wesprze w policzeniu zdolności kredytowej, dopasuje jak najkorzystniejszy kredyt, wskaże w jaki sposób opłacić najmniejsze odsetki, jak zmniejszyć okres kredytowania oraz podpowie jakie kroki podjąć w pewnych czynnościach kredytowych.

Współpraca z ekspertem finansowym

Najczęściej taka współpraca podzielona jest na kilka etapów. Na początku podejmowana jest analiza potrzeb. Wybrany przez nas ekspert (np. ze strony: https://sprawdzonydoradca.pl/wojewodztwo/11-pomorskie) dopytuje klientów na jakim punkcie im najbardziej zależy. Dla jednych niska rata będzie najistotniejsza, a dla innych niskie odsetki. Po dokładnej analizie indywidualnej sytuacji finansowej klienta, doradca przedstawia najbardziej korzystne oferty, udzielając szczegółowych informacji. Następny krok to wniosek kredytowy. Tutaj pomaga się klientom w zbieraniu niezbędnej dokumentacji, w wypełnieniu odpowiednich wniosków oraz dostarczeniu ich do wybranych banków w celu ich analizy. Właściwie skompletowane dokumenty często kończą się pozytywnym rozpatrzeniem złożonego wniosku. Występuje możliwość złożenia wniosków do kilku banków w jednym czasie.

Następnie ma miejsce decyzja kredytowa. Tutaj rola eksperta jest nieoceniona, gdyż negocjuje on jak najkorzystniejsze warunki dla klienta, z uwzględnieniem warunków finansowych kredytu. Gdy zapada pozytywna decyzja kredytowa i spełnione zostały warunki do umowy kredytowej ekspert nie kończy współpracy z klientem. Dokładnie wyjaśnia kwestie związane z umową, jej szczegóły i umawia na podpisanie jej z bankiem. Często jest obecny w trakcie podpisywania umowy. Po wypłacie kredytu zapewnia opiekę po-kredytową. Dotyczy ona głównie zmiany waluty kredytu, wypłaty kolejnych transz czy dostarczenia dodatkowych dokumentów do banku. Ekspert jest cały czas w stuprocentowej gotowości do współpracy z klientem. Usługa ta jest bezpłatna, doradca zarabia na prowizji, którą wypłaca im bank, w którym została podpisana umowa kredytowa.

Ekspert finansowy z województwa pomorskiego

Sprawdzony Doradca z województwa pomorskiego

W ofercie Sprawdzonydoradca.pl znajduje się mnóstwo ofert ekspertów, specjalizujących się w kredytach klientów indywidualnych, kredytach firmowych oraz jednocześnie w jednym i drugim rodzaju kredytu. Największą ilością rekomendacji cieszą się Piotr Marantowicz (219), Aleksander Głowienka (188), Karol Cierpisz (169), Maciej Plutowski (156) oraz Marcin Hamala (147). Pracują przykładowo w takich miejscowościach jak Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo, Banino, Władysławowo, Puck, Starogard Gdański, Chwaszczyno, Kartuzy, Kościerzyna, Lębork, Pruszcz Gdański czy Żukowo.